У ніч на 24 грудня росіяни атакували 15-ма ударними БПЛА типу “Shahed” із Приморсько-Ахтарського району. Українські сили ППО знищили 14 ворожих безпілотників.
Мер британської столиці Лондона Садік Хан відступився і заявив, що підтримує ідею виправлення в Україну повнопривідних автомобілів, які в іншому разі були б утилізовані.
Ворог не припиняє спроб оточити Авдіївку. Вчора РФ атакувала авіацією, КАБи летіли на місто та його околиці. Також піхотні групи намагалися зайти в Степове, але це селище залишається під контролем українських військових.
Останніми тижнями як українські війська, так і російські окупанти скаржаться на велику кількість щурів та мишей на передовій. Це стало ще однією проблемою на фронті.
Сили протиповітряної оборони 22 грудня під час повітряної тривоги збили всі 9 запущених російськими загарбниками безпілотників над Одеською та Хмельницькою областями.
Наразі в Україні воюють у більшості 40-45 річні, а вони вже не такі вправні, як молоді хлопці у 20 чи 25 років. Втім, набирати всіх теж не варто, адже військо має бути вмотивованим.
Знищення трьох винищувачів-бомбардувальників Су-34 українською ППО є нагадуванням російським льотчикам, що наша країна відповість кожному вбивці-окупанту.
В України є лише один шанс перемогти у війні й для цього треба об’єднатися. Воювати мають усі, але не обов’язково в окопах: кожен українець має робити свій внесок у спільну перемогу.
РФ продовжує намагатися підірвати безпеку в країнах і регіонах, важливих для національної безпеки Сполучених Штатів. Тому президент США Джо Байден підписав указ про посилення санкцій щодо фінансових установ, які допомагають Росії.