Про це повідомляє Bloomberg.

Адміністрація кіберпростору Китаю висловила думку, що Micron створює «відносно серйозні» ризики для кібербезпеки. До такого висновку відомство дійшло на підставі огляду продуктів, що продаються в країні.

Товари спричинили «значні ризики для нашої критично важливої інформаційної інфраструктури», що вплинуло б на національну безпеку, заявили в китайському регуляторі.

Micron Technology – американська корпорація, що займається виробництвом оперативної комп’ютерної пам’яті та накопичувачів пам’яті під брендом Crucial.

США «серйозно занепокоєні» рішенням Китаю і взаємодіють з урядом країни, щоб донести до нього свою позицію. Як заявив речник Державного департаменту Метью Міллер, дії проти Micron суперечать твердженням Китаю про те, що він «відкритий для бізнесу і прихильний до прозорої нормативно-правової бази».

За словами Міллера, Міністерство торгівлі США спілкується безпосередньо з китайським урядом.

Співрозмовник Bloomberg в адміністрації Байдена заявив, що США намагаються краще зрозуміти, що саме тягне за собою це рішення. Він назвав цей крок відповіддю на позицію, яку лідери країн G7 зайняли на саміті в Японії щодо зменшення залежності від Пекіна в критично важливих ланцюгах поставок. На саміті країни також оголосили про нову ініціативу протидії китайському «економічному примусу».

Як раніше повідомлялося, НАТО проведе в Естонії у квітні найбільші у світі навчання з кібербезпеки. Про це повідомляє ERR. За його словами, організатори готували навчання протягом 7 місяців і створили понад 5,5 тисяч віртуальних систем.

Фото: Відкриті джерела