Про це йшлось в ефірі КИЇВ24.

Cкоро новорічні свята. Хтось зустріне їх вдома, за сімейним столом, у теплі та затишку, а хтось – у холодному окопі під ворожу канонаду замість святкових феєрверків. Але навіть там у самому пеклі – на передовій наші захисники чекають Нового року та подарунків. Бо всі ми, навіть найбільш суворі та мужні чоловіки, в душі – залишаємося дітьми, які вірять у новорічне диво. Як же привітати своїх рідних та близьких, які захищають нас від ворога? Що подарувати, щоб було і приємно і корисно?

На Донеччині, де точаться найзапекліші бої, про наближення нового року нагадує ялинка, яку за 6 кілометрів від Бахмута встановив волонтер Євген Ткачов.

Волонтер пояснив, що хотів військовим, які їдуть на нуль цією дорогою, нагадати про Різдво, підняти настрій та дати надію, що все буде добре. Віра в перемогу, підтримка від рідних та всієї країни – це те, чого сильно потребують наші військові крім дронів, автівок та іншої допомоги, кажуть волонтери. Тому перед новим роком готують на передову подарунки нашим захисникам.

“Компанія, в якій я працюю, і спортивна команда, в якій я тренуюся, оголосили передрізвяний місяць: ми кожного дня, коли зустрічаємося, приносимо щось в коробочку. Потім ми спакуємо ці коробочки і відправимо на певні підрозділи. Такий собі подарунок сюрприз для наших захисників”, – розповідає Вікторія Басанько, волонтерка.

Якщо ви теж плануєте передати військовим подарунки до нового року – волонтери дають кілька порад, що знадобиться нашим захисникам на фронті: “Завжди в нагоді будуть такі речі як рукавички, спальники, теплі вовняні або термошкарпетки. Термобілизна ніколи зайвою не буває. А ще термоси, якісь смаколики, павербанки, грілки, а також теплі ковдри, чай, кава, смаколики. Взагалі все, що покращує комфорт холодну пору року”, – додає волонтерка.

Але головне – готувати подарунки з любов’ю, радять волонтери: “Пишіть записочки, невеличкі відкриточки. Вкладайте в ті шкарпеточки. Чи вкладіть в ті грілочки, з побажаннями від усього серця. Поділіться теплом свого серця з нашими захисниками. Минулого року один з підшефних моїх підрозділів – це підрозділ мінометників, отримав коробку смаколиків, вони були щасливі як діти”, – ділиться Вікторія.

Не соромтесь допомагати, не вважайте, що це зробить хтось за вас. Поділіться частинкою свята з українськими військовими, і повірте, що їхні емоції стануть найкращою нагородою за старання.

Світлана Фесик