Сьогодні, 24 вересня, на території ВДНГ починає роботу інтерактивний простір «Музей науки». До 2 жовтня включно у будні заклад прийматиме виключно шкільні екскурсії, для інших відвідувачів працюватиме у вихідні.

Простір облаштували в оновленому павільйоні №23 «Наука», що був збудований ще у 1958-му для проведення наукових виставок. Перед відкриттям Музею павільйон оновили — при цьому зберегли оригінальний мармур, сходи, лінійний малюнок фасаду.

Упродовж останніх місяців активно ведеться робота над підготовкою «Музею науки» до відкриття в павільйоні №23 на…

Опубліковано ВДНГ Вівторок, 22 вересня 2020 р.

«Музей науки» пропонує відвідувачам поекспериментувати з різними «гаджетами» та приладами. Наприклад:

  • жбурнути у скло кулю для боулінгу;
  • побачити двометрову голограму та 60-кілограмовий кристал;
  • запустити блискавку в котушці Тесли та покерувати роборукою;
  • вивчити анатомію людини за допомогою 3D-моделі;
  • побачити оптичні ілюзії;
  • дослідити більше 100 різних експонатів.

Над створенням музею працювали команди з п’яти країн світу. Завдяки співпраці Малої академії наук України з Міжнародною асоціацією науково-технологічних центрів (ASTC) у у ньому з’явилися експонати із США, Канади, Великобританії, Швеції та Польщі.

Вартість стандартного квитка — 100 гривень; квитки для шкільних груп від 10 чоловік — 50 гривень з людини. Безкоштовний вхід для людей з інвалідністю 1 та 2 групи та дітей, чиї батьки загинули в ході воєнних дій на сході України.

На період карантину в Музеї діють посилені заходи безпеки — вхід обов’язково у масках, обмеження кількості відвідувачів, дезінфекція експонатів та інших поверхонь.

Раніше ми повідомляли, що уряд виділив 5,6 мільйонів на ремонт Національного художнього музею.