Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.
До повноважень ТСК відноситься вивчення обставин та підготовка питань щодо:
- потреб сектору безпеки й оборони у безпілотних літальних апаратах та формування державного замовлення на виробництво та закупівлю безпілотних літальних апаратів;
- аналізу практики розподілу, передачі, постачання та взяття на баланс безпілотних літальних апаратів військовим частинам та підрозділам ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань;
- облаштування фортифікаційних споруд, інженерних загороджень на лінії зіткнення та цільового використання коштів, виділених на їх облаштування”.
Створення відповідної ТСК у Раді підтримали 277 парламентарів.
Головою призначили “слугу народу” Миколу Задорожнього. До складу ТСК увійшли 8 “слуг народу” та по одному представнику від усіх фракцій та груп Верховної Ради. Від фракції “Голос” – Роман Костенко.
Нагадаємо, росіянам вдалося прорвати лінію оборони на Харківщині попри збудовані фортифікації. Водночас у ЦПД при РНБО прокоментували ситуацію: відомство запевняє, що фортифікаційні споруди справді були збудовані, але не в тій близькості до кордону, де наступає ворог. На цих місцях їх звести неможливо, з погляду загрози для життя українських інженерів.
Водночас Антикорупційний центр у своїй публікації звернув увагу на підставні фірми-постачальники лісу та деревини для будівництва фортифікаційних споруд на Харківщині.