Про це йдеться на сайті Міністерства.

Як зазначається, це представники від благодійників, які зробили найбільші пожертви, проєктів міжнародної технічної допомоги, дипломатичних установ іноземних держав в Україні, міжнародних та міжурядових організацій і фондів, а також по одному представнику МОЗ України та “Охматдиту”.

МОЗ оприлюднило імена перших 8 учасників Ради з відновлення “Охматдиту”:

  1. Яко Сільє, постійний представник Програми розвитку ООН в Україні;
  2. Ігор Кацитадзе, спеціаліст з охорони здоровʼя Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні;
  3. Донатас Буткус, радник-посланник Посольства Литовської Республіки в Україні;
  4. Володимир Кудрицький, голова правління ПрАТ “Національна енергетична компанія Укренерго”;
  5. Назар Купибіда, член Ради Директорів, віцепрезидент з фінансів АТ “Концерн ГАЛНАФТОГАЗ”;
  6. Юлія Висоцька, директор ПрАТ “Науково-виробниче об’єднання “ПРАКТИКА”
  7. Євгеній Гончар, начальник відділу з формування політики у сфері програми медичних гарантій та медичного обслуговування Департаменту медичних послуг Міністерства охорони здоровʼя України;
  8. Олена Ларіна, провідний фахівець з внутрішнього контролю НДСЛ “Охматдит” МОЗ України.

Скандальний тендер на відбудову “Охматдиту”

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я видало наказ про створення Ради з контролю відновлення зруйнованих (пошкоджених) будівель Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”. Як зазначають в МОЗ, Рада з відновлення забезпечуватиме громадський контроль за всіма процесами відновлення, зокрема це стосується дотримання прозорості й доброчесності при виборі підрядника для виконання поточного ремонту та внутрішнього опорядження будівлі лікувально-діагностичного комплексу “Охматдит”.

Раніше у МОЗ повідомили, що скасували два супутні тендери для “Охматдиту” на 14 мільйонів гривень. Йдеться про інженерно-консультаційні послуги, а також про технічний нагляд за виконанням ремонту фасаду та внутрішнього опорядження будівлі.

Нагадаємо, що журналісти проєкту “Наші гроші” з’ясували, що тендер на відбудову “Охматдиту” виграла компанія “Буд-технолоджі”, яка погодилася виконати роботи за набагато вищою ціною, ніж інші учасники торгів, організованих благодійним фондом “Охматдит — здорове дитинство” (не самою лікарнею).

Серед 14 компаній, які подали свої пропозиції на тендер, “Буд-технолоджі” була третьою серед тих компаній, які виставили найвищі ціни. Вона висловила готовність виконати роботи за 307 мільйонів гривень. Водночас інші учасники тендера пропонували зробити це значно дешевше — від 42 до 286 мільйонів. Крім того, у пропозиції компанії “Буд-технолоджі” виявили деякі інші проблеми.