В «Київтеплоенерго» підтвердили, що деяким киянам приходять грудневі платіжки на 10-17 тисяч гривень. Такі суми нараховують з кількох причин, повідомляє Facebook-сторінка підпримєства.
Це, зокрема, відсутність індивідуальних лічильників у деяких квартирах, а також те, що не усі клієнти системно передають показання лічильників.
«У будинку №31 на вулиці Ахматової рівень оснащення індивідуальними лічильниками становить майже 90%. Тому різниця між показаннями загальнобудинкового лічильника та сумарними показаннями усіх індивідуальних нараховується квартирам без лічильників. Через це одна з квартир без лічильника, з опалювальною площею 98,6 кв.м, отримала платіжку розміром 12 тис. грн. А на Драгоманова, 31-Б квартира з опалювальною площею 102 кв.м — майже 11 тис. грн» — повідомляють комунальники.
В іншому будинку, по вулиці Кудряшова власник квартири з площею 140 кв.м більше року не передавав показання лічильника тепла, і в грудні отримав квитанцію на 17 тис. грн.
Окремо про вартість опаленя «Київтеплоенерго» розповідає на своєму сайті.
«Розрахунок вартості опалення для будинків, не обладнаних будинковими лічильниками проводиться на основі температурного коефіцієнту, на який впливає середньомісячна температура. Залежно від розрахованого температурного коефіцієнту коригується нормативний тариф — 38,5 грн/кв.м опалювальної площі.
Якщо порівнювати температуру у грудні та листопаді 2020 року, то середньомісячна температура у грудні була нижчою на 4 градуси, ніж у листопаді. Таким чином, за середньомісячної температури +3,8 градуси у листопаді опалення коштувало 30,14 грн/кв.м, а в грудні за середньомісячної температури –0,6 градусів — 39,48 грн/кв.м» — йдеться у повідомленні компанії.
Зауважимо: про великі платіжки кияни повідомляють у соцмережах, демонструючи квитанції на суми у понад 10 тисяч гривень.
Також в компанії наголосили, що за уточненнями можна звертатися до них у Fаcebook, Skype, за телефоном: (044)247-40-40 та через зворотний зв’язок.
Фото: тепло