Високу заповненість київських шкіл та садочків планують знизити за рахунок будівництва нових навчальних закладів, а також реконструкції, відновлення та переобладнання вже існуючих. Про це повідомив у своєму Fаcebook голова «Інституту Генерального плану міста» Сергій Броневицький.

За його словами, усі пропозиції щодо розвитку мережі закладів освіти були опрацьовані з районними адміністраціями, департаментом освіти, також «були враховані матеріали затверджених детальних планів території міста».

«Будівництво, реконструкцію, відновлення та переобладнання 65 закладів дошкільної, 75 закладів загальної середньої освіти та 3 навчально-виховних комплексів передбачено як невідкладні заходи на період до 7 років реалізації та близько 100 закладів розглядаються як першочергові» — написав він.

При цьому Броневицький зауважує, що розвиток освітньої галузі в останні роки і без того був пріоритетним для міської влади.

«Так з 2014 року витрати бюджету міста на освіту зросли більш ніж у 4 рази, до 21 млрд. грн. у 2020 році. За цей період було збудовано, реконструйовано та оновлено 40 дошкільних й загальноосвітніх закладів. Черга до дошкільних закладів скоротилась майже учетверо, до 3 тисяч дітей» — стверджує чиновник.

Також Броневицький наголосив, що на стадії громадського обговорення проекту Генплану його укладачі планують врахувати зауваження та пропозиції з залученням «процедур громадського суспільства».

Раніше в Генплані повідомили про те, які медзаклади планують будувати у Києві у найближчі 7 років.

Фото: Unsplash