Технічну готовність систем до осінньо-зимового періоду, негайне реагування та взаємодію в умовах надзвичайної ситуації в Києві відпрацьовують на всіх рівнях – від роботи ТЕЦ до функціонування окремого житлового будинку. За майже 3 роки в Києві 968 житлових будинків придбали незалежні джерела живлення за міською програмою відшкодування вартості такого обладнання – генератори, акумулятори, сонячні електричні станції (СЕС) тощо.