Без рубрики
Прокурори звернулися до суду з вимогою повернути у комунальну власність частину приміщень будинку в центрі Києва, який є об’єктом культурної спадщини. Йдеться про будівлю на вулиці Гетьмана Павла Скоропадського, 15, де наприкінці 1941 року — на початку 1942 року мешкав український археолог, поет, письменник і перекладач Олег Ольжич.