Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Своїм досвідом ділитимуться представники міської влади, громадських і волонтерських ініціатив, а також міжнародних інституцій.

Ми не зупиняємось в розбудові громадянського суспільства, не дивлячись ні на що. Наша мета – показати як швидко трансформується громадянське суспільство під потреби сьогодення, виклики воєнного часу. Наскільки воно потужне і свідоме, як ефективно в партнерстві з владою вирішує важливі питання. Тому Міський форум розвитку громадянського суспільства цього року присвячений волонтерським ініціативам, донорським організаціям та міжнародним партнерам. Ми хочемо їм подякувати, бо знаємо, що у важкі часи – справжні поруч“, – розповів директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк.

Міський форум розвитку громадянського суспільства триватиме чотири дні. Кожен день заходу буде присвячений окремій темі:

15.11 – “У часи викликів об’єднані спільною метою”
17.11 – “Спільно боронимо демократію”
22.11– “Непереможні, бо об’єднані. Синергія, яка надихає увесь світ”
24.11 – “Громадські хаби – універсальні платформи взаємодії”

Трансляцію першого дня форуму можна буде переглянути на телеканалі “Київ”. Крім того, усі дні форуму будуть транслюватися на YouTube-сторінці Департаменту суспільних комунікацій та на фейсбук-сторінці Департаменту.

Фото: відкриті джерела