Про це повідомляє прес-служба компанії «Інсайт медіа», що виробляла стрічку.

Прем'єра офіційного трейлера фільму "Східняк", режисера Андрія Іванюка. У кіно з 20 серпня. Дистриб'ютор SVOEкіно.https://youtu.be/SWhWT6fibX8

Опубліковано ІнсайтМедіа Пʼятниця, 3 липня 2020 р.

Як зазначається, «Східняк» – українське комедійне роуд-муві за реальними історіями з життя в АТО. Головний герой із позивний «Борода» відправляється в штаб, щоб «вибити» необхідне для забезпечення свого підрозділу. У напарники Борода бере з собою молодого новачка, якого кличуть «Режисер». Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими і цивільними, потрапляючи у різні халепи.

Саме із дебютної стрічки Андрія Іванюка «Інсайт медіа» та дистриб’ютор SVOEkino планують розпочати сезон гучних українських прем’єр.

Режисер та автор сценарію – Енді Іва (Андрій Іванюк), оператор – Андрій Котляр, художник-постановник – Володимир Романов, композитори – Патрік Харрисон Каннелл, Олександр Ярмола, продюсери – Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Олександр Коваленко.

У фільмі грають головні ролі Богдан Бенюк, Анатолій Максим’юк, Максим Донець, Сергій Солопай, Володмир Осадчий, Катерина Степанкова, Альбіна Сотнікова, Іван Майстренко, Олена Шляк.

До слова, фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прем’єра фільму «Східняк» відбулася на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі. Також стрічка брала участь у Міжнародному кінофестивалі «Бруківка» та Трускавецькому міжнародному кінофестивалі «Корона Карпат».

Нагадаємо, зараз у столиці онлайн-сервіс Netflix знімає фільм з Ван Дамом в головній ролі. Через зйомки стрічки рух перекрито на низці вулиць: адреси тут.

Фото: facebook