У Києві та Броварах 25 червня сталися аварійні відключення електроенергії через технічні проблеми в енергосистемі, повідомили Київська міська військова адміністрація та мер Броварів Ігор Сапожко.
Де немає світла
За словами голови КМВА Тимура Ткаченка, без світла залишилися окремі райони столиці, найбільше – на лівому березі.
«Зараз є технічні питання в роботі енергосистеми. У Києві, особливо на лівобережній частині, застосовані відключення без графіків», – повідомив Ткаченко.
Він додав, що роботи з відновлення електропостачання тривають, а актуальну інформацію рекомендував відстежувати за повідомленнями ДТЕК та «Укренерго».
Ситуація у Броварах
Мер Броварів Ігор Сапожко повідомив, що аварійне відключення зачепило центральну частину міста та частину інших мікрорайонів.
«Фахівці ДТЕК працюють над оперативним усуненням проблеми. Орієнтовний час відновлення – 15:30–16:00», – зазначив він.
Нагадаємо, 25 червня на лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла. В «Укренерго» повідомили, що аварійні відключення електроенергії в частині районів Києва запровадили через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів. Як зазначили в компанії, обмеження застосували для всіх категорій споживачів.




























