Про це повідомляє видання The Hill.

Визнання Дональда Трампа, що він має намір дати Путіну зелене світло для продовження війни і насильства, продовження його брутального нападу на вільну Україну і поширення його агресії на народи Польщі та країни Балтії, є жахливими і небезпечними.

Джо Байден у своїй соцмережі X (Twitter) наголосив, що потенційний другий термін Трампа зруйнує американські міжнародні відносини й заохотить ворогів США.

Ви хочете знати, чому Україна важлива? Тому що, як бачите, Путін і його корисні лакеї дивляться на більші призи.

Окрім того, Байден вважає ці висловлювання очікуваними від людини, “яка обіцяє правити як диктатор в перший день, якщо повернеться в Овальний кабінет, подібно до тих, кого він вихваляє”.

Нагадаємо, що під час мітингу у Південній Кароліні Трамп згадав, як за часів свого президентства погрожував “заохотити Росію” напасти на одного з членів НАТО, які не виконують фінансові зобов’язання перед Альянсом. Західні лідери засудили заяву Трампа за подібні вислови.

Зокрема, заступник міністра закордонних справ Польщі Анджей Шейна заявив, що ця заява Трампа має бути обговорена на засіданні Кабміну, яке відбудеться у вівторок.