Про це повідомила промоутерська компанія Queensberry Promotions в Instagram, яку представляє Ф’юрі.

Під час підготовчого поєдинку Тайсон Ф’юрі отримав травму. Спортсмену розсікли брову, що вимагало термінової медичної допомоги та накладання швів.

У Queensberry Promotions додали, що така травма поки виключає будь-яку можливість бою з Усиком, який планувався на 17 лютого в Саудівській Аравії.

Я абсолютно спустошений після того, як так довго готувався до цього бою і перебуваю в такій чудовій формі. Мені шкода всіх учасників цієї величезної події, і я старанно працюватиму для підготовки до нової дати бою, як тільки око заживе, — наголосив сам Ф’юрі.

Він також перепросив перед своєю командою та командою Усика за непередбачені обставини.

Пізніше британський спортсмен оприлюднив у себе в Instargam пост, в якому заявив, що Усик мав проблеми, оскільки він «у фантастичній формі». Ф’юрі пообіцяв перенести бій, «як тільки зможе».

Промоутер Усика Олександр Красюк відреагував на новину про перенесення бою проти Ф’юрі й опублікував світлину, де Усик продовжує спаринг-підготовку до бою.

Нагадаємо, Усик та Ф’юрі погодили проведення бою за звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі ще у вересні 2023 року.