Першу виставу покажуть вже майбутньої п'ятниці.

Київський театр на Подолі відкриє новий сезон двома прем’єрами. Про це в ефері програми Kyiv InterActiv на радіо «Київ FM» розповів режисер-постановник Євген Мерзляков.

11 вересня у театрі вперше покажуть чорну комедію «Вийшов месник із туману…» за твором Моріса Панича. Виявляється, ця п’єса ідеально підійшла Театру на Подолі завдяки своїй «локальності».

«Більш за все продиктував умови простір. Це і мала кількість виконавців, і камерна сцена нашого театру… було завдання поставити виставу камерно, тому зупинилися на цьому варіанті… це дуже цікавий автор, він з Канади, але з української діаспори… відчувається власний досвід автора у цьому тексті» — розповів Мерзляков.

За сюжетом п’єси, головний герой йде попрощатися з помираючою родичкою, від якої чекає великого спадку; а натомість опиняється в будинку, де зупинився час. Прем’єра вистави 11 вересня о 19:00, ще один показ — 12 вересня о 18:00. Квитки від 300 гривень.

Крім чорної комедії в театрі готують до показу також драму грузинського журналіста і письменника Лаші Бугадзе «Навігатор». Судячи з анонсу на сайті театру, це п’єса про кризу середнього віку головного героя: «У героя вистави «Навігатор» початок кінця – сорок років… Перед ним розкривається зовсім новий незвіданий світ непередбачуваного і крихкого дорослого життя».

Виставу покажуть 17 та 18 вересня о 19.00, вартість квитків 200 – 700 гривень.

Фото: фейсбук