У застосунку "Дія" не будуть видавати електронні повістки для мобілізації.

КИЇВ24
Фото: сайт «Дії»

Про це в етері телемарафону розповіла заступниця директора директорату розвитку електронних послуг Мінцифри Валерія Ткач.

Електронних повісток та інших сповіщень в Дії не планується.

Раніше також повідомляли, що електронних повісток через е-кабінет не буде. Так само й не передбачено електронного направлення на ВЛК.

Мобілізаційний закон: усе, що потрібно знати військовозобов’язаному

Новий закон про мобілізацію набув чинності 18 травня 2024 року й відтоді всі військовозобов’язані чоловіки мають протягом 60 днів оновити свої дані у ТЦК. Якщо вони цього не зроблять, то їх можуть притягнути до відповідальності.

Також з 18 травня запрацював електронний кабінет військовозобов’язаного. У ньому військовозобов’язані повинні зареєструвати свій номер телефону, вказати електронну пошту та місце проживання. Їм треба буде додати свої дані через ТЦК, СП та цей ресурс.

Нагадаємо, з 4 травня скасовано статус  “обмежено придатний для військовозобов’язаних. А ті чоловіки, які отримали його раніше, матимуть 9 місяців, аби повторно пройти ВЛК і потрапити у категорію “непридатних” або “придатних” до військової служби. Про те, як визначатимуть придатність військовозобов’язаних за оновленими нормами, читайте в матеріалі КИЇВ24.

Верховна Рада України також затвердила збільшення штрафів для ухилянтів. Порушники мобілізаційного закону платитимуть державі від 3400 до 25 000 грн. Штрафи накладатимуть впродовж трьох місяців з дня виявлення правопорушення, але не пізніше одного року з моменту його вчинення.

Зазначимо, за новими нормами, усі військовозобов’язані мають уточнити свої дані у ТЦК, включно з тими, хто має бронювання. Крім цього, бізнес зобов’яжуть не тільки вести військовий облік, а й забезпечувати вручення повісток. Детальніше про вручення повісток на роботі — читайте за посиланням. 

Про те, які повноваження має поліція та ТЦК ми писали в матеріалі ТУТ.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
Більше новин