Про це йдеться в документі бюро Європарламенту, пише видання Euractiv

Рішення, яке схвалили в понеділок, 20 листопада, увечері, має на меті полегшити відносини з українським парламентом, зокрема, налагодити його контакти з “відповідними комітетами” Європарламенту, а також полегшити адміністративну роботу.

Бюро є органом Європейського парламенту, відповідальним за ухвалення адміністративних рішень щодо внутрішнього функціонування інституції.

Європейський парламент має офіс зв’язку для кожної країни-членкині, який допомагає парламенту налагоджувати з ними зв’язки, наприклад спілкуючись із зацікавленими сторонами, організовуючи заходи та підтримуючи зв’язки з місцевими ЗМІ.

Згідно з документом, лише кілька офісів Європарламенту відкрито в неєвропейських містах, зокрема в Нью-Йорку, Аддіс-Абебі та Джакарті, де його працівників відряджають до Представництва ЄС.

Делегація ЄС у кожній країні, що не входить до спілки, є дипломатичним представництвом ЄС на цій території, підпорядкованим Європейській службі зовнішніх справ.

Як відомо, президентка Європейського парламенту Роберта Метсола послідовно виступає на підтримку України від початку російського вторгнення в лютому 2022 року. 2022 року Європарламент присудив премію Сахарова за свободу слова українському народу та Президенту Володимиру Зеленському.

Раніше повідомляли, що президентка Європарламенту Роберта Метсола запропонувала статус спостерігачів для депутатів України та Молдови. Вона сказала, що Європа має «широко розкрити двері» перед тими країнами, які тримають курс на членство, на практиці це могло б бути перевагою на єдиному ринку ЄС, залученням до програми обміну студентів Erasmus тощо.