До кінця року копанія «Київміськбуд» планує «здати» 250 тисяч квадратних метрів житла, не рахуючи об’єктів «Укрбуду». Про це президент компанії Ігор Кушнір повідомив в інтерв’ю виданню Mind.

За словами Кушніра, кілька житлових комплексів з початку року вже введено в експлуатацію: «Освіти», «Коломийський» і «Новопечерська вежа».

«До кінця року плануємо здати «Каховську», «Медовий», «Італійський квартал» і «Манхеттен». У цілому 250 000 квадратних метрів, плюс п’ять об’єктів «Укрбуду» — розповів Кушнір.

Також він повідомив, що до середини осені компанія збирається юридично оформити «перехід» 12 об’єктів корпорації «Укрбуд». Так, сьогодні, 18 серпня Київміськбуд прийняв на баланс ЖК «Шевченківський» і готує до оформлення документи ще по 3 житлових комплексах.

«До кінця року точно. Думаю, що раніше, до середини осені… Витрачати гроші холдингу на об’єкти «Укрбуду» я не можу, але ми очікуємо відновлення продажів на їх об’єктах. А при отриманні прибутку на плюсових об’єктах фінансування піде і на ті, у яких зараз у балансі «мінус» — розповів підприємець.

При цьому Ігор Кушнір підтвердив, що, як і раніше, «Київміськбуду» не вистачає 2,1 мільярда гривень на те, аби добудувати об’єкти «Укрбуду», загальний обсяг яких складає близько мільйона квадратних метрів.

«Ми з фахівцями ДІУ (державної іпотечної установи – ред.) розробили алгоритм дій, відповідно до якого вони можуть викупити у нас квартири на 2 мільярди гривень. Цих грошей вистачить на добудову всіх об’єктів… активно ми працюватимемо вже після прийняття всіх об’єктів «Укрбуду» на баланс нашого холдингу, щоб точно розуміти загальну картину» — уточнив Кушнір.

Також президент «Київміськбуду» розповів, що невдовзі компанія планує почати будівництво кількох нових комплексів — по вулицях Курнатовського, Милославській, Липковській, Василенка, Кричевського, Жмеринській, Електриків; другу чергу ЖК «Італійський квартал» та «Медовий-3».

Нагадаємо, у липні у «Київміськбуді» повідомляли, що добудовувати об’єкти «Укрбуду» почнуть протягом місяця. Перед тим Київрада звільнила об’єкти незавершеного будівництва «Укрбуду» від сплати пайової участі.