Про це повідомляє посольство США в Україні.

Сполучені Штати з цією новою підтримкою з боку Данії, продовжать свою діяльність зі зміцнення кібербезпекового середовища України, зокрема законодавчої, нормативної та інституційної бази. Вони також допоможуть підготувати фахівців у сфері кібербезпеки, зокрема через підвищення кваліфікації чинних спеціалістів.

Також мова йде про розбудову пулу спеціалістів у цій сфері, підвищення взаємодовіри та посилення співробітництва між приватним та державним сектором з метою формування в Україні більш стійкої галузі кібербезпеки.

Також Сполучені Штати заявили, що пишаються партнерством із Данією та Новою Зеландією в рамках проєкту USAID і сподіваються на продовження тісної співпраці. Зазначається, що Данія інвестує в проєкт 2,8 млн доларів, а на початку 2023 року свій внесок у кібербезпекові програми зробила й Нова Зеландія, інвестувавши в 0,49 млн доларів.

Нагадаємо, що на початку вересня з’явилась інформація, що російські кібертерористи розпочали кампанію програмного забезпечення, спрямовану на мобільні пристрої Android, які використовують українські військовики.

Фото: відкриті джерела