Участь у мирному саміті щодо України, який відбудеться 15-16 червня у Швейцарії, підтвердили 50 країн. Держави мають змогу погодити свою участь до 23 травня.

КИЇВ24
Фото: Getty Images

Про це в ефірі КИЇВ24 розповів політолог-міжнародник Микола Волківський.

Зараз Головне завдання Швейцарської конфедерації – залучити більшу кількість країн до участі у саміті. Фінальні дедлайни для подачі заявок країн завершуються 23 травня, що повідомляється на сайті Швейцарської конфедерації. Коли експерти і представники ще можуть доєднатися і зареєструватися на цьому форум. Щодо розроблення пакетних рішень, залежить наскільки вдало провести.

Він додав, що сподівається на те, що всі країни будуть представлені на найвищому рівні у Швейцарії.

Обмін полоненими, енергетична, продовольча безпека і ядерна будуть розглянуті, будуть прийняті конкретні рішення. Відповідні міжнародні організації, які відповідальні за безпеку цих проблемних питань будуть залучені до розроблення цих умов і законів.

Раніше повідомляли, що в МЗС Швейцарії заявили, що Росія має взяти участь у Глобальному саміті миру, але не на першому засіданні. На цей захід запросили понад 160 делегацій з усього світу. Засідання ґрунтуватиметься на дискусіях довкола української “формули миру” та інших ініціатив.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

    Останні новини

    Погода
    Більше новин