Також освітяни зможуть пройти онлайн-навчання від Google та безоплатно користуватися деякими функціями сервісу.

43 тис. ноутбуків отримають українські вчителі від Google. Про це у своєму Телеграмі повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

З його слів, технічна підтримка допоможе вчителям ефективно продовжувати дистанційне навчання в умовах війни.

Зараз тисячі шкіл постраждали від бомбардувань, багато родин вимушено покинули свої домівки. Та навіть у таких умовах вчителі героїчно продовжують навчальний процес та проводять уроки онлайн. Вмикаються в зуми та надсилають учням завдання з бомбосховищ. Нещодавно разом з МОН нам вдалося домовитися про партнерство з Google for Education, що передбачає передачу Україні 43 000 ноутбуків Chromebook для викладачів. Така технічна підтримка допоможе їм ефективно продовжувати дистанційне навчання. Партнерами проєкту виступають ЮНЕСКО“, – йдеться в повідомленні.

Також освітяни зможуть пройти онлайн-навчання від Google, а також безоплатно користуватися деякими функціями Workspace for Education до кінця року.

Це дасть змогу зробити освітній процес більш цікавим та продуктивним“, – додав міністр.

Chromebook – це ноутбуки від різних виробників (включаючи Acer, Asus, Lenovo, Samsung тощо) на операційній системі Google Chrome. Відмінність Chrome OS в тому, що вона спрямована не на десктоп-програми, а на веб-сервіси. Більша частина роботи на такому комп’ютері виконується у хмарі через Інтернет та додатках з екосистеми Google. Ціна на такі апарати зазвичай нижча, ніж на ноутбуки під керуванням Windows OS.

Фото: Фейсбук