Про це в ефірі КИЇВ24 розповів речник Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук. 

Як ви бачите, прогресу в них нема, але вони до звільнення цього острову (острів Нестрига) досить довго там трималися. Це треба розуміти, як воно виглядає. Це невеличкі такі острови, їх багато, і там усюди є очерет, він достатньо високий, там можна ховатися. Звісно, там важко десь закріпитися, копатися, але тим не менше, вони зазвичай, коли на подібні острови потрапляють… пам’ятаю, що по своїй службі на Херсонщині – вони там завжди роблять схрони, залишають зброю, припаси для наступних груп, бо для того, щоб утримувати ці позиції, мінують все, звісно, досить щільно й для них це важливо, тому що це, фактично правий берег. Нестрига – фактично, є частиною правого берега, тому що вона знаходиться якраз за гирлом річки від загарбників.

Він додав, що саме тому росіяни хочуть мати плацдарм для оперативних дій.

Не те, що це надкритично, але тим не менше головне зачепитися й така тактика. Там вже можна спробувати якось розвинути успіх. Проте надаємо відсіч, відповідно й на Лівому березі морські піхотинці продовжують відстоювати свої позиції та на островах так само. 

Нагадаємо, в етері телемарафону речник Сил оборони Півдня Плетенчук заявив, що на лівобережжі Херсонщини російські війська після довготривалої паузи пішли на штурм острова Нестрига, який має стратегічне значення