Власник київського «Динамо» Ігор Суркіс зустрівся з вболівальниками команди, щоб пояснити призначення Мірчі Луческу на пост головного тренера. Про це повідомляє «Главком».

Зустріч відбулася на території стадіону Динамо імені Валерія Лобановсьокого. Відзначимо: власник «Динамо» під час цієї розмови слів не добирав.

Спершу Суркіс розповів, що підписання контракту з Луческу коштувало йому здорового сну:

«Зрозумійте мене, я вагався. Дві доби не спав, вів переговори, щоб його переконати. Майте на увазі, що Луческу з «Шахтаря» пішов не сам. Його вигнали і він затаїв образу, хоче обіграти «Шахтар» і довести Ахметову, що він був неправий. Луческу знає, як це зробити. Я дивився Мірчі у вічі і повірив. Ви ж критикували мене за «динамівські серця»? Хотіли іноземного спеціаліста? Маєте».

Далі Суркіс парирував зауваження з приводу солідного віку румунського тренера (29 липня Луческу виповниться 75 років). Для цього власник столичного клубу дістав з рукава козир у вигляді імені легендарного Валерія Лобановського.

«Коли я його (Лобановського — ред.) брав сюди у 1995-му, мені всі навколо говорили, що то вже ні на що не здатний пам’ятник… Мій брат був проти призначення Лобановського і я його переконав, що Валерія Васильовича треба брати. Потім ми грали у чвертьфіналі і півфіналі Ліги чемпіонів», — пригадав Суркіс події 25-річної давності.

«Ультрас» відповіли боляче — запитали, чи не вважає Суркіс, що проблема «Динамо» не стільки у тренері, скільки в недолугому менеджменті. Судячи з відповіді, власник столичної команди так не вважає і наймати нових фахівців не збирається.

«Йдіть працюйте в клубі, зараз влаштую вас на роботу! Давати поради зі сторони може кожен… Я в цей клуб вх…рив півтора мільярда, тягнув його з останніх сил. Покажіть людину, готову вкладати в «Динамо» гроші і я поступлюся… Дайте 30 мільйонів доларів на рік і керуйте… Призначайте тренера і беріть, кого хочете», — запропонував Ігор Михайлочвич.

Насамкінець Суркіс-молодший заявив, що якщо Мірча Луческу не зможе принести команді користь, то піде до кінця контракту. А щодо поведінки вболівальників, то їм власник «Динамо» пригадав плакати на трибунах, за які, схоже, досі ображається.

Послання ультрас Динамо власникам клубу

«Він (Луческу — ред.) мені пообіцяв. А що він говорив раніше? Та він і мене ображав. Так само, як ви – не прийшли зі мною говорити, а плакати на всю країну вивішували. Принесіть бабки і керуйте… Зараз я прийняв рішення, яке, з моєї точки зору, принесе київському «Динамо», б…ть, користь» — пояснив Суркіс.

Видання повідомляє, що палкі промови Ігоря Суркіса «ультрас» не вразили. На прощання вони дорікнули президенту «Динамо», що після такого тренерського призначення спілкуватися сторонам взагалі ні про що.

Перед тим вболівальники столичної команди анонсували акції протесту з приводу призначення Мірчі Луческу.

Нагадаємо, Луческу підписав з «Динамо» контракт на 2 роки з зарплатою у 3 мільйони євро за сезон.

Фото: Главком, Fаcebook