Тонкощі пошуку провайдера

Великі компанії, які мають покриття по всій країні та тривалий досвід роботи на ринку, забезпечують клієнтам кращий сервіс та вищий рівень послуг. У регіональних провайдерів навіть стандартні дії можуть супроводжуватися незрозумілими складнощами, що відчутно вже на етапі першочергового налаштування. А легке підключення Інтернету Київ та інші міста отримують, наприклад, від Volia — загальнонаціональної компанії, яка працює у сегменті з 2002 року. Щоб отримати доступ до мережі, потрібно лише вказати свій номер у формі на сторінці сайту. Далі менеджер:

  1. Перетелефонує, допоможе визначитись із потрібним тарифом.
  2. Узгодить деталі підключення, зручний для клієнта час.
  3. Зафіксує заявку та перенаправить інформацію майстру.

Усі роботи майстер виконує за один раз, абонент одразу зможе користуватися Інтернетом. Незалежно від тарифу клієнт отримує безлімітний трафік і стабільну швидкість обміну даними. Volia постійно удосконалює технічну інфраструктуру, у тому числі покращує захист ліній, щоб несприятлива погода не вплинула на якість сигналу. Інновації ретельно тестуються та делікатно впроваджуються, клієнт не відчуває жодних незручностей, адже його інтереси є пріоритетом компанії.

Доповнення тарифних планів та сервіс

Після підключення Інтернету у Києві від провайдера можна обрати додаткові послуги, налаштувати тариф під свої потреби. Наприклад, щоб робота та розваги онлайн стали більш безпечними, доцільно замовити антивірусне програмне забезпечення. А збільшити швидкість трафіку без зміни тарифу можна за допомогою опції гіпершвидкість, яка надає максимальне прискорення у будь-якому пакеті. Також провайдер пропонує фіксовану IP, яка дає можливість:

  • без складнощів віддалено працювати у корпоративних системах;
  • налаштовувати відеонагляд та інше обладнання, контролювати процеси онлайн;
  • легко користуватися сервісами, що вимагають ідентифікації за IP.

Кваліфіковані консультанти Volia надають цілодобову підтримку, оперативно допомагають, надають своєчасні підказки та рекомендації. Також 24/7 працюють технічні спеціалісти, які контролюють стан усіх систем, швидко усувають неполадки за необхідності. Легке підключення та комфортне користування послугами дають можливість звикнути до якісного Інтернету, легко планувати роботу та розваги у мережі.