Військовий замовив жилет та каску, сплатив за них 17 000 грн, а екіпірування йому так і не надіслали.

Про це він повідомив Дмитро Саус в соцмережі Linkedin.

За його слвоами, до війни він працював Development Team Lead в EPAM Systems, а зараз служить у збройних силах. Він замовив бронежелет та каску, оплатив, але йому замовлення не надіслали.

«Коли ще служив у роті охорони в Києві, броників та касок від Держави, м’яко кажучи, «не вистачало». Це і зрозуміло, я не проти щоб це було у хлопців на передку. І ось у нашій внутрішній групі хтось кинув посилання на групу «Бронежилети, шоломи Україна»це вже змінена назва каналу, але раніше була дуже схожа назва”, – зазначив Дмитро.

Він додав, що у групі пропонували броніки, плитоноски, пліти гарної якості та за помірну ціну.

“Зв’язався з ними, жінка відрекомендувалась Оксаною, швидко та грамотно відповіла на запитання, надіслала фото. Ціна броніка з плитами, яку озвучили, — 7800 грн. Досить привабливо. Чекати 7-9 днів, аванс 50%… Теж нормальна вимога. Майже 2 місяці без броні — можна трохи й зачекати. 14.02 сплатив 3800”, – пояснви Саус.

Проте після цього менеджер перестав відповідати.

«Далі й починається гра. Коли термін очікування сплинув і в ефірі тиша, запитав про статус та отримав вибачення, обіцянку відправити новою поштою наступного дня. І ось настав той день коли „ми вже отримали ваш жилет“ та дали номер ттн. Попросили відправити решту грошей. Я це зробив», – каже Дмитро.

Далі шахраї створили ТТН, проте замовлення так і не надіслали.

«На питання — де жилет? — „Ой, мама захворіла, попросила чоловіка відправити, а той протупив, сьогодні зроблю сама. До речі є шоломи, 9200 можемо відправити разом з броніком“. Я подумав трохи і… повівся та заплатив», – пише Дмитро.

Проте далі чоловіка перевели до іншої бригади.

«Потім прийшов наказ на мій перевід до бойової бригади, і бронік та шолом, що, до речі так і не відправлені, стали вже неактуальними, бо в бригаді екіпірували класним американським броніком та шоломом. Домовились, що повернуть гроші, яких я очікую до сьогодні. Ми спілкувались за нагоди досить часто, бо армійські справи залишають не так багато часу на спілкування взагалі. Але кожного разу я чув обіцянку  відправити гроші наступного дня, а коли вони не надходили — якусь дуже поважну причину, з якої це не було зроблено. Я так розумію, що цей захоплюючий процес може тривати досить довго, але є одна обставина. Нарешті я отримав наказ про відрядження і на тривалий час буду позбавлений усіляких засобів комунікації в силу багатьох причин. Ось така повчальна історія про 17000 гривень та шахраїв», – написав Дмитро.

Фото: Фейсбук