Про це повідомляє ynetnews.

Не може бути, щоб ми не відновили бойові дії до кінця. Це моя політика, за нею стоїть весь військовий кабінет, за нею стоїть весь уряд, за нею стоять солдати, за нею стоїть народ — саме так ми й вчинимо.

За словами Нетаньягу, від початку війни він поставив перед собою три цілі: знищення ХАМАСу, повернення всіх заручників та забезпечення того, щоб Газа ніколи більше не становила загрози для Ізраїлю.

Такі цілі залишаються чинними.

Ізраїльський прем’єр нагадав, що за останній тиждень Ізраїль домігся повернення десятків заручників та зазначив, що ще тиждень тому це «здавалося фантастикою».

Обмін заручниками між Ізраїлем та ХАМАСом триває

Нагадаємо, що після продовження режиму припинення вогню 27 листопада ХАМАС має повернути ще дві групи заручників 28 і 29 листопада. Зокрема терористи повинні звільнити пʼяту групу ізраїльських бранців після 53 днів у полоні в Смузі Гази.

Водночас, за інформацією ЦАГАЛу, бойовики ХАМАСу порушили перемир’я з Ізраїлем. Вони напали на ізраїльських військових під час режиму припинення вогню.

Зазначають, що терористи активували біля ізраїльських солдатів три вибухові пристрої у різних місцях на півночі Смуги Гази. Тим самим вони порушили домовленості про перемир’я.

Також під час одного з інцидентів по солдатах Армії оборони Ізраїлю відкрили вогонь.