Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Причина його звільнення поки що невідома. Відомо, що що Половенко пробув на посаді менш як пів року — його призначили на початку грудня 2023 року.

Його завданням у команді міністра оборони Рустема Умєрова визначили питання тилового забезпечення. На посаді він мав розробляти та запроваджувати нові стандарти у системі продовольчого забезпечення, удосконалювати систему речового забезпечення, а також відповідати за вчасне та повне тилове забезпечення воїнів на фронті.

Хто такий Віталій Половенко

З 2019 року Віталій Половенко був начальником відділу тилового забезпечення логістики Національного університету оборони України. Також він брав участь у бойових діях. Крім того, він має звання кандидата військових наук.

Раніше повідомляли, що Командувач військ Оперативного командння «Південь» генерал-майор Андрій Ковальчук повідомив про відставку з посади й перехід у сферу навчання військовослужбовців. Він подякував військовослужбовцям за два з половиною роки служби, зазначивши, що ці два з половиною роки стали непростим та насиченим періодом життя для всіх.