Про це повідомив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Міністр зазначив, що учасники вже розробили перелік рішень, які починають втілювати.

  • Запуск контейнерних перевезень Дунаєм до портів румунських портів (Галац і Констанца) та до німецького Регенсбурга. Українське Дунайське пароплавство вже спрямувало пропозиції найбільшим автомобільним перевізникам, йде підготовка до запуску перших рейсів уже найближчими днями. Річкові перевезення флотом УДП – можуть компенсувати перевезення до 5 тисяч вантажівок, зазначив Кубраков.
  • Посилення роботи Укрзалізниці. Міністр запрошує вантажовласників, вантажовідправників користуватись всіма 15 працюючими переходами з європейськими країнами, що дозволить диверсифікувати маршрути й ефективно використовувати наявну прикордонну інфраструктуру. За словами Кубракова, вже запроваджений новий інтермодальний сервіс, який об’єднує перевезення контейнерних поїздів, контрейлерних поїздів та поїздів комбінованого транспорту. Завдяки йому вже перевезено 50 інтермодальних поїздів у напрямку румунських та польських портів і 155 у напрямку українських, додав міністр.

Стосовно експорту Українським коридором — ми також працюємо над організаційними та технічними питаннями розширенням пропускної здатності залізничних ліній до морських портів. Тут варто зазначити, що 93% української аграрної продукції йде саме через морські коридори

  • Збільшення спроможності автомобільних пунктів пропуску. Кубраков відзначив, що завершується реконструкція пункту пропуску “Рені”, щоб у березні 2024 року запустити там спільний контроль з Молдовою.

Крім того, за його міністра, 23 лютого погодили запуск порожніх вантажівок через пункт пропуску “Лужанка”. Ним зможуть виїжджати порожні фури без обмежень по вазі, а також рухатися пасажирські та вантажні автомобілі з максимальною вагою до 7,5 тонн. Остаточне рішення мають ухвалити угорські міністри.

З Румунією Україна продовжує говорити про пропуск транспорту з вантажем через “Красноїльск” та запуск порожніх через “Дяківці, пояснив міністр. Також опрацьовуються варіанти збільшення пропускної спроможності “Порубне”, “Дякове” та “Орлівки”. Планується розпочати реконструкцію пасажирського терміналу на “Ужгороді”, щоб розділити потоки транспорту та збільшити пропускну здатність для вантажних.

Блокування українсько-польського кордону: що відомо

Наразі рух ускладнений на 4 пунктах пропуску польсько-українського кордону: Краківець – в’їзд в Україну; Шегині – в обидва боки; Рава-Руська – в обидва боки; Угринів – в обидва боки.

Українські водії страйкують поблизу ПП Краківець, Шегині, Рава-Руська з плакатами: “Зніміть блокаду поверніть українських водіїв додому”. Протести триватимуть до 15 березня, але якщо поляки далі блокуватимуть кордон, то українці продовжать свої акції.

Під час чергового протесту польських фермерів один з протестувальників прикріпив до своєї сільськогосподарської техніки плакат із написом “путін, наведи порядок і в Україні, і в Брюсселі, і з нашими урядовцями”. Поруч з ним був прикріплений прапор СРСР.  Зеленський назвав ці проросійські гасла –  “неправильними, антисолідарними та у випадку з українським зерном просто неправдивими”.

Пізніше стало відомо, що Польща включить прикордонні переходи з Україною, дороги та залізничні колії до списку об’єктів критичної інфраструктури. Польські страйкарі не матимуть права їх блокувати, заявив політичний аналітик та доктор історії, заступник директора Центру діалогу ім. Юліуш Мєрошевський.

Також, представники урядів Польщі та України зустрінуться 28 березня у Варшаві для розв’язання питання з блокуванням українсько-польського кордону, а до цього обидві країни працюватимуть на технічному рівні.