Про це повідомляють на сайті компанії.
Як повідомляють дослідники Wiz, уразливість давала змогу зловмисникам не тільки переглядати конфіденційні системні журнали і незашифровані листування, а й потенційно витягувати паролі у відкритому вигляді, завантажувати локальні файли і отримувати доступ до пропрієтарної інформації сервера.
Ба більше, за словами фахівців, через відсутність механізмів захисту можна було повністю керувати базою даних DeepSeek і підвищувати привілеї в системі без аутентифікації.
Після виявлення проблеми дослідники «негайно» повідомили про неї DeepSeek, розіславши попередження на всі доступні контакти компанії. Відповіді від представників платформи вони не отримали, але вже за півгодини після їхнього звернення вразливість було усунуто, а базу даних закрито.
Поки невідомо, чи встигли сторонні особи або зловмисники скористатися відкритим доступом до даних.
Американські компанії Microsoft і OpenAI розслідують, чи були дані, отримані за допомогою технології американської компанії, викрадені групою, пов’язаною з китайським стартапом у сфері ШІ DeepSeek. Восени 2024 року служба безпеки Microsoft (технологічний партнер та найбільший інвестор OpenAI) виявила масштабне вилучення даних через програмний інтерфейс API OpenAI особами, імовірно, пов’язаними з DeepSeek.