На сайті Київради активісти створили петицію, в якій просять не починати будівництво дворівневої розв’язки на перетині вулиць Богатирської та Полярної до закінчення будівництва Шулявського шляхопроводу.

Як зазначають активісти у тексті петиції, опублікованій на сайті Київради, така інфраструктура має зворотній ефект: «витрачені декілька мільярдів гривень на розвязку не зменшать затори, а збільшать їх, просто на інших розташованих поруч перехрестях».

Автор петиції, Олександр Гречко, наголошує, що «під час війни такі проєкти є марнотратством, які ризикують отримати велику кількість скандалів з розкрадання коштів бюджету міста Києва».

Для прикладу активіст зазначив, що на проєкт Шулявського шляхопроводу, спочатку виділили 600 млн гривень, а потім збільшили бюджет до 2 млрд гривень. Проте він вже декілька років знаходиться в недоробленому стані. На його думку це наочно показує, що не можна починати нове, коли не закінчене старе будівництво.

Нагадаємо, що 15 березня на сайті КМДА з’явилося повідомлення, що «Київавтодор» закінчує розробку проєктно-кошторисної документації з реконструкції транспортного вузла на перетині вулиць Богатирської та Полярної.

Фото: відкриті джерела