Напередодні винесення ухвал першої інстанції місто розірвало договори з «Ярославь-Авто» по 8 маршрутах і з «Радонь» по 3 маршрутах — уточнює Усов.
Також він стверджує, що «за 2 місяці їхньої дії до ДТІ надійшло 37 скарг на «Ярославь-Авто» по єдиному їхньому 545-му маршруту і понад 100 скарг по 7-ми маршрутах «Радонь». Дептранспорту КМДА отримав доручення відреагувати на ці скарги.
«Ці перевізники – частина «маршруточної мафії», яка через лояльних суддів та однотипні позови, мітинги та фізичні атаки намагаються заборонити здійснювати перевірки та підвищувати стандарти сервісу в громадському транспорті столиці» — зазначає Усов.
Як ми писали, раніше Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Окружного адміністративного суду Києва про заборону Департаменту транспортної інфраструктури здійснювати перевірки на маршрутах приватного перевізника «Універсал-Транс» .
Усов раніше писав, що декілька перевізників пов’язані з «Універсал-Транс» — це «Авен Єзер», «Радонь», «Ярославь Авто», «Парк», — зокрема, тим, що позови до судів від них нібито писав один і той самий юрист, колишній працівник КМДА.
За словами чиновника, цими компаніями володіє єдина група осіб, «пов’язана прямим родством, історією взаємного хрещення дітей, системою спільного капіталу, єдиним менеджментом і єдиним центром прийняття рішень». Конкретних імен Усов не називає, хоча вказує на «старшого партнера» усих згаданих перевізників.
1 грудня сало відомо, що перевізник, який підтримував «маршруточну мафію», підписав додаткові угоди з містом.
Фото: Фейсбук