Про це повідомляється у листі, опублікованому на сторінці «Київпастрансу» в Facebook.

У листі зазначається, що з 23 березня «Київпастранс» забезпечував перевезення окремими спеціальними рейсами автобусів, тролейбусів та трамваїв виключно працівників підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність столиці.

При цьому постійно проводилась дезінфекція транспорту та зупинок громадського транспорту.

Крім того, підприємство забезпечило безоплатне централізоване перевезення медичних працівників опорних міських медзакладів, визначених для лікування хворих на коронавірус на 16 автобусах. А також – регулярні спеціальні перевезення (за договорами) працівників підприємств критичної інфраструктури («Київводоканал», «Київмедпрепарат») на 17 автобусах.

Від початку запровадження карантину «Київпастранс» забезпечував перевезення працівників критично важливих підприємств…

Опубліковано Київпастранс / Kyivpastrans Вівторок, 21 липня 2020 р.

Повідомляється, що встановлені обмеження з перевезення пасажирів в кількості не більше, ніж місць для сидіння, не дають можливості «Київпастрансу» відновити збір виручки в обсягах, які були до карантинних обмежень.

Тому профспілкова організація підприємства звернулася Київради з проханням виділити додаткові кошти для «Київпастрансу».

Нагадаємо, 22 липня профспілкова організація «Київського метрополітену» просить Київраду виділити 162 млн гривень додаткового фінансування для забезпечення своєчасної виплати зарплати працівникам.

Фото: pixabay