Про це повідомляє прес-служба КМДА. 

Вулиця Російська у Дарницькому районі пролягає від вулиці Ревуцького до Россошанської вулиці.

«Перейменовано вулицю Російську на честь Литвинського Юрія Олексійовича – активного учасника Революції Гідності, полковник резерву (посмертно), боєць батальйону оперативного призначення «Донбас» Національної гвардії України, брав участь у визволенні території Донбасу від російських військ. Загинув від кулі російського снайпера», – повідомляє прес-служба.

Новій вулиці у Святошинському районі присвоєно назву – вулиця Олеся Бердника. «Він є видатним українським письменником-фантастом, автором понад 20 романів і повістей, футурологом, художником, композитором. Член-засновник Української Гельсінскької групи, політв’язень радянських таборів. Провідник гуманістичного об’єднання «Українська духовна республіка», – зазначає КМДА.

За інформацією Департаменту фінансів, рішення про перейменування вулиць не потребує виділення додаткових коштів з міського бюджету.

У разі перейменування вулиці немає потреби змінювати адресу реєстрації у паспорті, це можна зробити лише за власним бажанням. Крім того, документи на право власності, авто та інші правовстановлюючі документи, у яких зазначена стара назва лишаються чинними. Перейменування вулиці також жодним чином не впливає на реалізацію виборчого права.

Нагадаємо, 23 липня столична комісія із питань найменувань підтримала  перейменування низки вулиць та об’єктів без назви.

Фото: pixabay.com