Про це повідомив секретар Київради Володимир Прокопів. Він подякував колегам за таке рішення.

Депутати Київради глибоко занепокоєні та обурені тим конвеєром з кримінальних проваджень, якими нова влада рік поспіль намагається дискредитувати своїх політичних опонентів. За відповідний проект рішення проголосували 68 депутатів Київради.

Депутати Київради підтримали проєкт звернення до президента України з вимогою зупинити політичні переслідування. Дякую, колеги!

Опубліковано Володимир Прокопів Вівторок, 7 липня 2020 р.

«Я, як секретар міської ради, категорично виступаю за те, щоб депутати займалися благополуччям громадян у місті Києві. Але Київрада точно не буде стоятиме осторонь, коли в країні розпочалися політичні репресії. Я дуже багато чув у цій сесійній залі питань від наших колег, особливо після Майдану, які стосувались патріотизму, віри в місто і віри в країну. Саме це рішення зараз є показником для кого це були пусті слова, а для кого це було важливо», – наголосив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Нагадаємо, проект звернення до президента з вимогою припинити кримінальні переслідування п’ятого президента України Петра Порошенка, а також громадських лідерів та активістів Євромайдану – Стерненка, Чорновол, Федини, Омеляна, Марченка, Звіробій внесли на розгляд Київради депутати фракції «Солідарність» у Київраді, представники партії «Європейська солідарність».

Депутати Київради вважають, що президент має дослухатися до численних звернень міжнародних партнерів України та світової громадськості, які наголошують, що кримінальні провадження і переслідування  опозиційних політиків дискредитують Україну  в очах міжнародної демократичної спільноти.

 

Фото: КМР