Київський розпис» триватиме з 23 вересня по 16 жовтня. В останній день виставки відбудеться фінісаж з концертною програмою.

Так, 23 вересня Міжнародний мультижанровий мистецький проєкт «Київський розпис» у Музеї Шевченка відкриє прем’єрний open-air перформанс «Буде тобі враже…», що продемонструє силу народного спротиву агресії російської федерації та духовну міць українок

У дійстві візьмуть участь відома фотохудожниця з Полтави Яна Катраник, рівненсько-житомирський гурт «Енджі Крейда» з піснею Людмили Горової, київський Театр сценічного костюму «TAN DEM» під керівництвом Тетяни Чечулинської.

Програму відкриття «Київського розпису» продовжать мистецька візитівка від Київського академічного театру Українського фольклору «Берегиня» та унікальна програма Ансамблю народної пісні та побутового танцю «Громиця».

Київський розпис формувався протягом тисячоліть і був пов’язаний з етносом, народними традиціями, наділений образністю, орнаментикою природи та космологічних знаків. Він несе сакральні послання, особливо ж він акцентований на художньому відображенні мистецтва Київської Русі та українського модерну, має глибокий символічний зміст. Київський розпис дійшов до наших днів через побут та традиції.

Київський розпис» триватиме з 23 вересня по 16 жовтня. В останній день виставки відбудеться фінісаж з концертною програмою.

Адреса: Національний музей Шевченка, бульвар Шевченка, 12.

Фото: Фейсбук