Про це повідомили в уряді Литовської Республіки.

Зазначається, що кошти надійдуть на рахунок Міністерства освіти і науки України в Нацбанку. Окрім відбудови навчальних закладів, їх витрачатимуть також і  на закупівлю навчальних матеріалів та комп’ютерного обладнання, модернізацію мережі науково-дослідної та інноваційної інфраструктури.

«В умовах війни Росії проти України ми повинні допомогти українцям зберегти надію на майбутнє. Ключовим фактором для цього є можливість виховувати молоде покоління навіть у воєнних умовах, забезпечуючи, щоб діти навчалися, незважаючи на постійний ризик повітряних ударів», — зауважила міністерка фінансів Литви Гінтаре Скайсте.

В уряді Литви відмітили, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Литва вже  надала фінансової підтримки Києву в розмірі 1,5% від власного ВВП.

Раніше ми писали, що міністри закордонних справ країн-членів НАТО запевнили, що їхні держави не втомилися від війни Росії проти України. Допомога нашим військовим буде збільшена.

Зокрема, Німеччина зробила додатковий внесок у розмірі 11,5 мільйона євро до цільового фонду Україна – НАТО. Ця підтримка спрямована на допомогу нашій державі в реформуванні війська та інтеграції до стандартів Альянсу.