Про це Грант Шеппс заявив в інтерв’ю на телеканалі Sky News.

За словами міністра, Британія вважає Крим частиною України, яка окупована росіянами. Велика Британія дозволила Україні використовувати надану нею зброю для ударів по російських цілях в Криму. І, на думку Шеппса, інші партнери повинні вчинити так само.

Те, що я хотів би бачити, це всі наші партнери, включаючи Німеччину, які дійсно мають можливості надавати зброю великої дальності, але не дозволяють її використовувати в Криму, який є частиною України. Я думаю, що це те, що має статися в першу чергу.

Водночас міністр оборони Британії закликав інші країни збільшити допомогу Україні, наголосивши, що Захід – у безглуздій ситуації, коли іде війна за демократію, і водночас допомога Україні затримується.

Зокрема він наголосив, що затримка з наданням додаткової допомоги Україні з боку США “залишила прогалину, внаслідок чого Путін… намагався дістатися до Харкова”. Шеппс висловив упевненість, що Україна зможе відбити атаку, але попереду “кілька важких тижнів”.

Нагадаємо, що британський міністр закордонних справ Девід Кемерон пообіцяв, що Британія буде виділяти Україні три мільярди фунтів стерлінгів щорічної військової допомоги, і це буде відбуватися “стільки, скільки буде потрібно”.

Також Кемерон заявив, що Україна може використовувати британську зброю по цілях у Росії. За його словами, Лондон не заперечує використання зброї всередині Російської Федерації.