Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.
За його словами, відповідно до нового законодавства, трансформації зазнають школи-дитячі садочки, навчально-виховні комплекси, вечірні (змінні) школи, середні школи І-ІІІ рівнів, спеціалізовані школи з поглибленим вивченням окремих предметів, спеціальні-школи-інтернати та санаторні школи. Саме таких назв більше не буде в освітньому середовищі.
Окрім того, мережа закладів загальної середньої освіти має переформатуватися з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також до культурно-освітніх та інших потреб киян.
«Так, наприклад, у Дарницькому районі завдяки надбудові четвертого поверху у гімназії № 315 вдалося значно збільшити потужність закладу. За таким типовим проєктом у Києві можна реконструювати ще як мінімум 40 шкіл. Тож хочу одразу розвіяти міф та запевнити, що після трансформації місць у навчальних закладах вистачить усім!» – наголосив Валентин Мондриївський.
За його словами, програма трансформації має покращити якість та ресурсне забезпечення освіти та підготувати заклади освіти до впровадження профільної школи з 2027 року.
Нагадаємо, за новою шкільною реформою 2021 року в деяких школах можуть закрити 10-11 класи. В МОН покликаються на нову шкільну реформу за якою з 2024-го “право на старші класи” будуть мати лише ліцеї.
Фото: unsplash