"Краще пізно, ніж ніколи" — зізнався Бєдняков.

Український телеведучий Андрій Бєдняков з міста Маріуполь вирішив відмовитися від російської мови — чоловік повідомив, що тепер вестиме Інстаграм українською.

Бєдняков опублікував фотографію з вечірнього довоєнного Маріуполя, де він сидить на березі моря.

На цій фотографії Андрій. З російським прізвищем Бєдняков. Цей хлопець все своє життя розмовляв російською мовою. Але “русский язык ущемляют. Мы идём спасать русскоговорящих”… Врятували… Відтепер інстаграм цього хлопця буде українською. Бо йому так хочеться“, – написав Бєдняков.

Він каже, що має речі, за які йому соромно, але “краще пізно, ніж ніколи”.

Так він висловлює свою позицію. Позицію проти вбивств, окупації та захоплення територій іншої країни. Відтепер можете називати мене “бЕндеровцем”. Ви ж так називаєте людину, яка любить свою країну?” – заявив він.

Бєдняков попросив відписатись усіх хто не підтримує його позицію і наголошує, що російськомовні українці люблять країну не менше, але це особисто його вибір. Особливий “привіт” він передає деяким підписникам з Росії. Оля Цибульська, Леся Нікітюк та сотні інших підписників подякували ведучому за його рішення.

Зауважимо, що в своїх інтерв’ю Бєдняков ще раніше перейшов на українську мову, але в соцмережах продовжував писати російською.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andrii Biedniakov (@biedniakov)

Фото: Фейсбук