КМДА виділила майже 4 мільярди гривень на підготовку закладів до нового навчального року.

Київські школи готуються до нового навчального року. І міська влада робить усе, щоб 1 вересня діти сіли за парти в школах. Проте все залежатиме від епідеміологічної ситуації в столиці. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від користувачів Facebook.

«Департамент освіти КМДА створив групу з фахівців, яка вже 7 серпня представить план дій щодо початку навчального року в школах. Місто напрацювало кілька сценаріїв відновлення навчального процесу з огляду на епідеміологічну ситуацію. Сьогодні ми робимо все, щоб діти 1 вересня сіли за парти в школах», — сказав Віталій Кличко.

Також він зазначив, що педагогічні колективи активно готуються до нового навчального року і планують свою роботу. Більшість закладів освіти, за кошти міста, вже придбали дезінфікуючі та антисептичні засоби, засоби індивідуального захисту. Та будуть готові до різних форматів навчання – виходячи з епідеміологічної ситуації.

«Хочу нагадати, що ми виділили майже 4 мільярди гривень на підготовку закладів до нового навчального року. Найбільше коштів — близько 2 мільярдів — спрямували на ремонти в закладах освіти та на загальноміські програми», — додав мер Києва.

Так, цього року в столиці планують відкрити 7 оновлених закладів освіти. Зокрема, 3 новозбудованих дитсадка та 2 – після повної реконструкції. Також мають завершити масштабні реконструкції з добудовами у 2 школах.

Нагадаємо, раніше про кілька сценаріїв нового навчального року розповіла в програмі «Київ Newsroom. Деталі» на телеканалі «Київ» голова Постійної комісії КМДА з питань освіти Ганна Старостенко.

Фото: freepik