Про це повідомляє «Київтеплоенерго».

«11 липня о 13:32 за адресою вул. Серафімовича, 7/2, під час гідравлічних випроубвань виявлено пошкодження теплової мережі з витоком води назовні. Вода у трубопроводі знаходилась під тиском, через що у результаті пориву утворився струмінь. Постраждалих немає. Пошкодження локалізовано, спеціалісти Київтеплоенерго готуються розпочати відновлювальні роботи», – йдеться у повідомленні.

«Київ оперативний» надає відео з місця події.

Повідомляється, що тепломережа збудована ще у 1970-му. Діаметр трубопроводу 150 мм.

Мешканці Березняків підраховують збитки після вчорашнього прориву теплотраси. Багатьом з них прийдеться не лише склити вибиті вікна, але й ремонтувати житло і автомобілі. Як повідомляє УНІАН, в житловому будинку по вулиці Миколайчука 7/2, розбито шибки з першого по дев’ятий поверх по стояку, який опинився під струменем води. Також у багатьох квартирах розбито шибки на балконах – струмінь води не витримали навіть подвійні склопакети. Та найбільше постраждали квартири на верхніх поверхах.

Крім квартир, суттєві пошкодження мають кілька автомобілів, що опинилися в епіцентрі подій. 2 машини повністю залишились без вікон.

Через прорив у землі утворилась воронка у понад 2 метри. У неділю, 12 липня, проводилися ремонтні роботи. Повідомляється, що водопостачання у найближчих будинках не припинялося.

На цьому суботні пригоди з фонтанами з-під землі не закінчилися.

11 липня прямо посеред дороги прорвало ще одну трубу з брудною водою на Леваневського, що у Солом’янському районі столиці.

Відео з місця події надає «Київ оперативний».

Зазначається, що труба пошкоджена біля будинку №5 на вулиці Леваневського. На місці працювали  пожежники та комунальники. Наразі аварію ліквідовано.

Фото: скріншот з Facebook