Про це розказав голова КОВА Олексій Кулеба в ефірі телемарафону.

“Київщина продовжує відновлюватися після ракетних обстрілів. На жаль, на цей момент у нас з електроенергією може бути лише половина споживачів Київської області. Відповідно 50% зараз без електроенергії. Але це не постійно ті ж самі абоненти. Йде переключення. Ці дві доби люди (енергетики – ред.) працюють цілодобово, щоб відновити подачу електроенергії. Планується, що ми повернемося до планових відключень десь на вівторок”, – зазначив він.

За словами Кулеби наразі без світла залишаються понад 600 тисяч людей.

Вийти на графіки, на які область вийшла буквально 3 дні тому, енергетики наразі не можуть. Найбільше від російських ударів постраждали Білоцерківський район і місто Біла Церква та Броварський район і місто Бровари.

За словами Кулеби, о 4 ранку 18 грудня в Білій Церкві відновили теплопостачання, а напередодні у Броварах відновили електропостачання.

Наразі непроста ситуація у Бориспільському та Бучанському районах (Немішаєвська територіальна громада) – там тривають аварійні відключення.

Водночас зв’язок в області, за словами Кулеби, є.

Як ми писали, 16 грудня через масовану ракетну атаку  у Київській області був пошкоджений об’єкт критичної інфраструктури та 9 приватних будинків у різних районах. Постраждало 4 особи. на Київщині сили ППО збили 37 ракет із 40 запущених.

Фото: Відкриті джерела