Йдеться про укриття як в самих закладах освіти, так і в установах й організаціях, що знаходяться поруч.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

За його словами, у Київській області триває підготовка закладів освіти до навчального року, рекомендовано до використання 1016 укриттів.

“Навчальний процес у регіоні має розпочатися 1 вересня в очному форматі там, де це можливо. При підготовці до нього першочерговий акцент — на безпеці дітей та педагогічного персоналу. Для цього з початку липня в районах та територіальних громадах області почали працювати комісії щодо перевірки стану готовності укриттів у закладах освіти”, – зазначив Кулеба.

І додав, що на сьогодні комісії вже завершили цю роботу і рекомендували до використання за призначенням 1016 споруд. Зокрема, мова йде про укриття як в самих закладах освіти, так і в установах й організаціях, що знаходяться поруч. Переважна більшість із них – це найпростіші укриття. У частині укриттів наразі тривають ремонтні роботи.

“Докладаємо максимум зусиль, аби у сховищах були всі необхідні комунікації — тепло, світло, вентиляція та вода. Це необхідно для того, щоб школярі та педагоги могли перебувати в укриттях навіть під час тривалої повітряної тривоги. Робимо все для того, аби підготувати школи до роботи в очному форматі”, – наголосив Кулеба.

Фото: Фейсбук