Чоловік замовляв виготовлення наркотика у інших "ділків"; тепер йому "світить" до 12 років ув'язнення.

Державне бюро розслідувань (ДБР) викрило у Київські області оперуповноваженого одного із районних управлінь поліції на розбудові системи продажу наркотиків. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державного бюро розслідувань (ДБР).

Поліцейський купував на чорному ринку інгредієнти та передавав спеціалістам для виготовлення наркотичних засобів. Під час придбання 2 кг метамфетаміну зловмисника було затримано.

Працівник поліції купував на чорному ринку інгредієнти для виготовлення наркотиків, серед яких небезпечний для здоров’я та життя людей прекурсор. Надалі він шукав спеціалістів, які виготовляють наркотичні засоби та психотропні речовини”, – йдеться в повідомленні.

У ході розслідування правоохоронці задокументували, що оперуповноважений не вперше займається організацією виготовлення та розповсюдженням наркотиків.

Використовуючи своє службове становище, поліцейський створив та прикривав діяльність розгалуженої системи збуту наркотиків. Для “розширення діяльності” чоловік замовив виготовлення великої партії наркотиків, 2 кг метамфетаміну, обіцяючи заплатити виконавцям за їх виготовлення 80 тис. гривень.

Під час придбання 2 кг замовленого метамфетаміну зловмисника було затримано. Йому повідомлено про підозру у незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, збуті наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, прекурсорів (ч. 3 ст. 307 та ч. 2 ст. 311 КК України). За скоєне чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Перевіряється причетність керівництва оперуповноваженого до злочинної діяльності.

Фото: ДБР