Напередодні на Русанівських садах невідомі люди перекрили рух будівельного транспорту вулицею Центральною Садовою, яка веде до Подільського мостового переходу. Про це повідомляє компанія-підрядник, яка зводить міст, «Еко-Буд-Трейд».

В компанії кажуть, що люди приїхали на своїх автівках, які потім залишили на вулиці з відкритими капотами та ввімкнутою сигналізацією. Поруч встановили водоналивні блоки та особисто стали на пішохідному переході.

«Вантажні автомобілі через це блокування не мали змоги рухатися. Дії провокаторів перешкоджають спорудженню насипу із річкового піску, в якому повинна пройти четверта гілка метрополітену, що сполучає лівий і правий береги Києва. Процес будівництва знов призупинений, що в черговий раз призводить до коригування термінів завершення будівництва» — пише «Еко-Буд-Трейд».

В компанії також кажуть, що понесли матеріальні збитки через цю акцію, однак не повідомляють про те, чи вдалося її припинити.

Нагадаємо, скандал з будівництвом «лівобережної» частини мосту посилився після того, як Віталій Кличко підтвердив, що Подільсько-Воскресенський перехід буде виходити на Русанівські сади, хоча початковий план будівництва передбачав іншу розв’язку. Жителі садів, де розташовано багато дач та приватних будинків, протестували проти цього рішення.

Щодо компанії «ЕкоБудТрейд», то її пов’язують з Денисом Комарницьким. На початку серпня кілька молодиків в спецодязі дорожників загнали на Подільський міст 2 машини, завантажили на них та вивезли з будівельного майданчика 12 нових вантів. Це були представники компанії «Інжинірингова бруківка», якій, як з’ясувалося пізніше, «ЕкоБудТрейд» заборгував 200 мільйонів гривень. Мер Віталій Кличко, якому закидають зв’язки з Комарницьким, на запитання про це під час презентації книжки відповідав ухильно, віджартовуючись.

Фото: фейсбук