Наказ столичного Департаменту освіти і науки про звільнення школярів від проходження державної підсумкової атестації не пройшов державну реєстрацію.

Про це у своєму Facebook із посиланням на Реєстр нормативно-правових актів, у державній реєстрації яких відмовлено повідомив фахівець із питань оцінювання якості освіти Андрій Ночкін.

Наказ ДОН КМДА № 102 від 03.06.2020 (про звільнення учнів Києва від ДПА) НЕ є таким, що відповідає законодавствуПро…

Опубліковано Андрієм Ночкіним Понеділок, 6 липня 2020 р.

«Про фінал історії з наказом № 102 ДОН КМДА чомусь так і не розповів. Нагадаю, що департамент, заступник мера та сам мер стверджували, що він законний (про представників київської освітянської спільноти, їхніх юристів навіть не буду згадувати). На сайті ДОН, на фейсбук сторінках ця інформація активно поширювалася», – написав Ночкін.

За словами фахівця, Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції ще 19 червня відмовило в його державній реєстрації (навіть не надіслало для доопрацювання).

«Всупереч законодавству ще 2 червня цей незареєстрований наказ було направлено до закладів освіти для виконання. Уявляєте, що було б, якщо школи на його підставі ухвалили якісь рішення (а може хтось і встиг ухвалити). Вибори, піар і хайп можуть призвести до дивних речей, які могли б мати негативні правові наслідки для керівників шкіл та дітей», – наголосив Андрій Ночкін.

Нагадаємо, що 18 червня КМДАповідомила, що звільняє школярів від державної підсумкової атестації.

Фото: unsplash.com