Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив начальник відділу зв’язків з громадськістю ОСУВ «Таврія» Дмитро Лиховій.

«Ситуація на Авдіївському напрямку напружена. За цю добу наші захисники відбили 14 ворожих штурмів в районі Бердичі, Орлівка та Тоненьке. При цьому, за підтвердженими даними, в районі трьох сіл оперативна обстановка стабілізується. Там наші сили стримують ворога в межах цих населених пунктів. Тривають бойові дії, але немає підстав говорити, що ворог заходив у ці населені пункти», — уточнив речник.

Водночас Лиховій нагадав, що лінія бойового зіткнення має свою динаміку.

«Ворог подекуди має локальні успіхи щодо деяких позицій. Це, наприклад, коли вогневі позиції просто знищуються артилерією. І тоді особовий склад перегруповується, відходить на інші, більш вигідні позиції, щоб зберегти життя», — сказав Лиховій.

Загалом, за його словами, на Таврійському напрямку оперативна обстановка стабілізується. Кількість наступальних дій ворога дещо знизилась.

Речник також підкреслив, що ворог продовжує порушувати Конвенцію про заборону використання хімічної зброї. Він застосовує гранати із речовиною, яка називається хлорпікрин, яка має задушливо-сльозогінну дію.

Також ворог продовжує тиснути у районі Часового Яру та намагається виявити слабке місце.