22 липня керівника столичного «Дому милосердя» Олексія Кучапіна знайдено мертвим на зйомній квартирі в Дніпровському районі.

Поліція заявила про природню смерть Кучапіна, оскільки слідів насильницької смерті не виявлено.

Друзі та колеги Олексія відмовляють вірити у природню смерть друга. Вони впевнені,  що Олексія вбили через його громадську діяльність. Як повідомляв Kyiv Media, Олексій останнім часом  займався розслідуванням справ, пов’язаних із експортом дітей, і намагався допомогти вирватися з рабства дівчаткам-сиротам. Також він допомагав безпритульним і намагався повертати відібрані у бабусь та інвалідів квартири.

Відомий український фотограф Олександр Чекменьов написав, що зараз справу закриють, спишуть на «природну смерть», бо так простіше. «У мене немає сумнівів, що його вбили», – зазначив він.

Чекменьов написав, як о другій годині ночі тіло з 139-ї квартири з сьомого поверху за адресою Комбінатна, 25-а, було винесено поліцією, точніше спеціальною службою у присутності поліції в чорному мішку. Потім господар квартири, яку нібито знімав Олексій Кучапін, виніс диван на звалище, поки що він там лежить.

Люди в коментарях пишуть, що на дивані сліди крові, які потрібно перевірити на приналежність крові Олексію.

NB В два часа ночи тело из 139 й квартиры с 7 го этажа по адресу Комбинатная 25а было вынесено полицией точнее…

Опубліковано Alexander Chekmenev Середа, 22 липня 2020 р.

Фотограф зазначив, що у Олексія два тижні тому народилася дочка, і він був щирим вірянином, якого рідко зустрінеш у житті. «Я працював з ним майже три роки, людина честі і неухильної віри в Господа, зрадити якого він не міг», – сказав Олександр.

Священник-волонтер Захарія Керстюк теж не вірить у природну смерть Олексія. Він розповідає, що цієї зими на залізничному вокзалі до нього підійшов поліцейський (рівня заступника начальника), і сказав, що якщо волонтери не перестануть ходити на вокзал, то він зробить так, що до Керстюка зі спини підійде бездомний, заріже ножем, а поліція подасть це  суспільству як побутовий конфлікт.

«Тепер «Вокзальні» погрози нас усіх ліквідувати стали реальністю! Вони стримали своє слово, і почали потихеньку прибирати тих, хто (на їхню думку) дестабілізував обстановку всередині утримуваних в рабстві ними людей. І ось тепер Льошу знаходять мертвим… І від цього хочеться просто ридати… Це фрустрація… Адже ми просто допомагали тим, хто в цій країні був не потрібен нікому. А нас за це вбивають! Прости нас, братику, ти врятував стількох знедолених, а ми не змогли тебе захистити»,  –  написав Захарія Керстюк у Facebook.

Лёшу нашли, мёртвым!У нас шок!Теперь «Вокзальные» угрозы нас всех ликвидировать – стали реальностью!Они сдержали своё…

Опубліковано Захарією Керстюком Середа, 22 липня 2020 р.

Журналістка Каміла Грабчук повідомила, що рідних до тіла Олексія все ще не допустили.

Коллеги убитого волонтёра Алексея Кучапина говорят о странностях в деле его убийства.К телу родных все еще не пустили.

Опубліковано Камілою Грабчук Середа, 22 липня 2020 р.

У відділі комунікації поліції Києва журналістам ТСН.ua сказали, що вони не мають підстав змінювати кваліфікацію «природна смерть»: «На 90% – це природна смерть, ніяких зовнішніх ознак насильницької смерті на тілі не виявлено, тому ми поки не бачимо підстав змінювати кваліфікацію. Але ще проводиться судово-медична експертиза і досудове розслідування триває. Більше подробиць ми розказати не можемо», – сказали у поліції.

Нагадаємо, 16 липня Олексій Кучанін сказав, що їде з Києва до Дніпра через сервіс BlaBlaCar, і загадково зник.

Фото: Facebook