Трейлер комедійного бойовика “Останній найманець” (The Last Mercenary) з Жан-Клодом Ван Даммом стрімінгова платформа Netflix випустила 7 червня.

У ролику помітно кілька сцен, знятих у Києві. Так, на деяких магазинах, що потрапили у кадр, є вивіски українською мовою. У Києві знятий кадр, в якому герой Ван Дамма демонструє свій фірмовий шпагат. Сам фільм знятий французькою. Трейлер продубльовано субтитрами англійською мовою. Прем’єра фільму має відбутися 30 липня 2021 року.

Kyiv Media

 

 

В основі сюжету стрічки – історія колишнього секретного агента, сина якого уряд помилково звинувачує в незаконній торгівлі зброєю і наркотиками. З цієї причини герою Ван Дамма потрібно терміново повернутися до Франції.

Kyiv Media

Як ми писали раніше, частину фільму знімали в Україні і кияни намагалися постійно відстажити, де саме у Києві побував актор. Зокрема, Ван Дамма помітили на Шулявці біля ТРЦ “Космополіт” і в Бортничах.

Режисером кінострічки став Давид Шарон, а оператором-постановником Тьєррі Арбогаст – триразовий лауреат премії “Сезар”. Він знімав фільми “Леон”, “П’ятий елемент”, “Люсі”, “Бандитки”, “Жанна Д’арк” та інші.

Нагадаємо, під час зйомок у Києві Ван Дамм кілька місяців жив у столиці зі своєю супутницею українкою Оленою Каверіною. Тоді вона втрапила у скандал після висловоювань про те, що “в Україні з кожним її приїздом стає все гірше”, а Київ вона вважає “красивою, але недоглянутою столицею”.

Фото: скріншот